شب قدر رو قدر بدونید

اگر از دید یک کارمندی مثل من با یک حساب پس‌انداز خالی به شب‌های قدر نگاه کنید اونوقت می‌فهمید که چقدر شب‌های قدر حیاتی هستند.

خودتون رو بگذارید جای من

اگر بدونید که حقوقی که این ماه دریافت می‌کنید برای 15 روزتون هم کافی نخواهد بود و 15 روز بعدی باید برای چندرغاز سگ دو بزنید و جلوی هر کس و ناکس دست دراز کنید و گداوار زندگی کنی ... حتما توی این ماه کلی اضافه‌کار خواهید کرد.

چرا این حرف رو میزنم

مگر نه اینکه خلیفه خدا روی زمین هستیم ، مگر نه اینکه فقط خدا قسمت کننده روزی است(مادی و معنوی) ، خوب اگر قراره به ازای هر کار نیکی که کردی لحظه‌ای، دقیقه‌ای ، ساعتی از سال آینده‌ت رو خدا کمکت کنه(حقوق بهت بده).

خودت رو دست بالا بگیر چون خدا از هر کریمی کریم‌تر هست و هیچ وقت به اندازه کارکرد حقوق نمیده که خیلی بیشتر میده. با این اوصاف حساب کن ببین چند دقیقه توی سال آینده می‌تونی روی این حقوق عملکرد نیکت حساب کنی.....

وای به حالمون که قراره کلی از سال رو دست خالی باشیم.وای به حالمون که قراه مثل سال قبل باز گدایی کنیم.

خوب درسته که از سال حقوقی خدا فقط چند روز باقی مونده اما میشه‌ توی همین شب قدر کلی اضافه‌کاری و عیدی و پاداش گرفت که یک سال آرامش داشت و شاهانه زندگی کرد.

خدایا خودت توفیق بده

/ 1 نظر / 13 بازدید
مریم

با اینکه خیلی از شب قدر گذشته و شاید تا شب قدر سال دیگه نباشم ولی دلم میخواد برگردم و بعضی از دعاهامو عوض کنم یا آرزو کنم یه شب قدر دیگه بیاد و من آرزوهامو از نو بگم یه دوستی می گفت آن شبی که تنهایی را حس کردی و خودت را از تعلقات دنیوی فنا ساختی و هنگام دعا به سجده افتادی بدان که آن شب شب قدر بوده راستشو بگم شب قدر بدون هویته یعنی سال و ماه و روز مشخصی نیست فقط یه دل صاف و بی ریا میخواد